Офсетні гачки з пружиною

Офсетный крючок с пружиной - картинка

Офсетні гачки з пружиною, як і всі офсетники, використовуються для лову риби на різні силіконові приманки. Але ця серія виробів принципово відрізняється від класичних офсетників тим, що не має звичної “полички”, на якій фіксується передня частина силіконової приманки. Дану функцію виконує коротка пружина, що закріплена у вушку гачка.

Офсетний гачок із пружиною: монтаж

При монтажі пружина угвинчується в тіло силіконової приманки та стає надійним фіксатором. Завдяки такій конструкції силіконка буде краще триматися та дозволить рибалці зробити більшу кількість закидів, а відповідно – отримати набагато більшу кількість клювань. При цьому зберігається незачепляємість  оснастки, що дає можливість займатися риболовлею на зарослих водоймах з корчами та нерівним дном.

Як правило, офсетний гачок з пружиною має ширший піддів, що дозволяє використовувати більш товсті приманки – як віброхвости, так і різні види твістерів.

Використовують офсетні гачки з пружиною в таких монтажах як джиг-ріг, дроп-шот, а також каролінська та техаська оснастки.

Пропозиція інтернет-магазину «Master-Hooks»

Рибальські гачки є витратним матеріалом, тому їх асортимент потребує постійного поповнення. Але в гонитві за відмінною ціною варто звернути увагу і на якість виробу. Адже рибалка – це хобі, яке дає можливість отримати ті приємні емоції, яких нам так не вистачає в повсякденному житті. А офсетний гачок із пружиною низької якості може зажадати тривалого монтажу: наприклад, пружина виявиться надмірно гнучкої, жало недостатньо гострим, а силіконка не буде надійно кріпитися. Тому на сайті інтернет-магазину «Master-Hooks» представлені лише якісні офсетні гачки: їх низька вартість гарантована прямими поставками від виробника, а також відсутністю високих націнок на оптові упаковки товару. Можна вибрати офсетний гачок для монтажу з пружиною необхідного розміру, замовивши вироби оптом за максимально вигідною ціною.

 137 переглядів