Як правильно одягнути твістер на двійник

Твистер на двойнике - картинка

Знати, як одягти твістер на двійник правильно – це ключ до успіху на рибалці . Ця навичка стане корисною всім, хто використовує двійники та силіконові приманки, і вже оцінив усі переваги риболовлі за допомогою таких аксесуарів. 

Коли варто використовувати двійник із рухомою принадою?

Насадити твістер на двійник – стандартний початок риболовлі. А шарнірний монтаж з двійником гарантує більшу ймовірність засічки риби навіть при невпевнених клюваннях. Не завжди на допомогу риболову приходить його майстерність –  відчути клювання, зробити своєчасне підсікання. Часто, саме твістер, насаджений на двійник, опиняється в риб’ячій пащі й утримує її попри те, що вчасно не було зроблено підсікання.

Твістер на двійнику – це завжди вдалий улов

Також важливим фактором можна вважати те, що при клюванні риби твістер на двійнику не сповзає з гачка. Навіть якщо риба не сіла на гачок, то при подальшій проводці вона атакуватиме приманку, можливо і неодноразово. Твістер на одинарному гачку або на джиг-головці після клювання особливо дрібного хижака часто задирається вгору на піддів гачка, що призводить до того, що примака стає зовсім непривабливою.

Оснащення на двійнику має і недоліки: вона не стане вдалим рішенням для риболовлі у водоймах з густими водоростями або мілководною рослинністю, наявністю корчів і гілок. Якщо водоймище має нерівний рельєф –  обриви або кам’янисте дно з виступами, оснастку використовують з обережністю.

Як надіти двійник на твістер: послідовність дій

Перш ніж дізнатися, як правильно одягнути твістер на двійник, варто вибрати гачок, що підходить під насадку (або навпаки). Твістери мають суттєві відмінності від віброхвостів: у них довше робоче тіло у вигляді хвостового спіралеподібного оперення, та основа пропорційної форми. Тому варто звернути увагу на довжину цівки гачка, яке повинне становити від однієї другої до двох третин довжини циліндричної нерухомої частини твістера.

В основі того, як насадити твістер на двійник, кілька етапів:

  1. Потрібно визначити місце на спинці приманки вище хвоста, де тіло звисає рівно, без зламу. Для цього виріб беруть у руку в горизонтальному положенні.
  2. Далі процедура, як вдягнути двійник на твістер, передбачає виведення гачка на спинці твістера. Приманку проколюють одним гачком і проводять до центру двійника (місця з’єднання двох одинарних гачків, яке називають кріпильним гачком).
  3. Наступний етап того, як одягати твістер, – натискаючи, просунути двійник у тілі приманки таким чином, щоб кільце кріплення вийшло назовні в лобовому центрі силіконки, в її торці. Кільце не повинно виступати більш ніж його діаметр. Цівка опиниться в тілі приманки, а жала виступатимуть із точки основи над рухомою частиною виробу.

Одягнути твістер на двійник – це просто (відео)

Нюанси оснащення

Правильно насадити твістер на двійник можна лише у разі оптимально вибраних рибальських аксесуарів. Крім співвідношення розмірів, значення має якість виробів. Конструкція повинна використовуватися не один раз, тому основні вимоги до гачка – гострота жала та міцність цівки, а також стійкість до корозії. Якісна рухлива приманка міцна на розрив, але водночас пластична. Щоб не придбати дорогі підробки, варто скористатися пропозицією інтернет-магазину «Master-Hooks».

На нашому сайті можна вибрати найкращі аксесуари оптом та дрібним оптом, що гарантує максимально вигідну вартість одиниці товару. За нашою підтримкою питання, як одягнути твістер на двійник, не буде проблематичним, адже якісними виробами користуватися зручно. Крім цього, результативність їх застосування помітна вже на першій рибалці, як і економія завдяки довговічності та оптовим цінам.

 202 переглядів